Hakkımızda

1997 yılında kurulan firmamız, yılların verdiği tecrübe, bilgi ve birikimini kullanarak, günün teknolojisine uyumlu bir şekilde Türk Sanayisine hizmetlerini sürdürmektedir. ÖZ-KA METAL San. Ve Tic. Ltd. Şti, soğuk iş takım çelikleri, sıcak is takım çelikleri, plastik kalıp çelikleri, yüksek hız çelikleri, paslanmaz çelikler, demir dışı renkli metaller, mühendislik plastikleri gibi sanayi sektörünün olmazsa olmaz mamullerinin, toptan ve perakende satışını yapan firmamız otomotiv sanayi, enerji santralleri, kimya, petrokimya, gemi inşa, tekstil, gıda, demir çelik, oksijen tesisleri, tıbbi aletler, dekorasyon ve makine üretimi yapan şirketlerin malzeme ihtiyacını karşılamaktadır.

Şirketimiz yukarda saymış olduğumuz mamulleri ile ilgili ürün ve kalite yelpazesini düzenli olarak artırmaktadır. Ürünlerimizi Avrupa ve Uzakdoğu’nun kalitesi ve üretimi onaylanmış önde gelen markalarından ve stok tutan firmalarından temin etmekteyiz. Ayıca müşterilerimize termin programına bağlı hızlı ve etkili hizmet ile teknik danışmanlık sağlamaktayız.

Bünyesinde otuza yakın ürün çeşidinin, gerek en küçük ölçüden en büyük ölçüye kadar olsun, gerekse renk seçeneği açısından olsun geniş bir stoğunu bulundurmanın gururunu taşıyan firmamız konusunda uzman bir ekip ile siz müşterilerine hizmetlerini sürdürmektedir. Malzeme temini ve teknik bilgi konusunda firmamız taleplere anında cevap verebilmek amacıyla günümüzün gerektirdiği tüm teknolojik şartları ve AR-GE birimleriyle hizmetinize hazırdır.


Hakkımızda                                  
Hakkımızda                                  
Hakkımızda                                  
Hakkımızda                                  
Hakkımızda                                  
Hakkımızda                                  
Hakkımızda                                  
Hakkımızda